Marka Gepard

31 lat na rynku | Gwarancja jakości

SZANOWNI PAŃSTWO!

Firma Gepard – Warszawskie Centrum Kaletnicze powstała w lutym 1991 roku w Warszawie i jest całkowicie oparta na polskim kapitale. Od początku działalności naszym głównym celem było tworzenie ekskluzywnych wyrobów galanteryjnych, z najwyższej jakości skór naturalnych i ekologicznych, na potrzeby rynku reklamowego.

Wysoką jakość naszych produktów gwarantuje wykwalifikowana kadra pracowników oraz nowoczesny park maszynowy. Umiejętne połączenie technologii XXI wieku i rękodzielniczego procesu produkcji, umożliwia realizację nietypowych i skomplikowanych projektów.

Zaufanie, jakim od lat darzą nas klienci, jest motorem do ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości.

Naszą siłą jest bez wątpienia profesjonalna załoga złożona z wykwalifikowanych mistrzów rękodzieła kaletniczego, potrafiąca wykonać każdy produkt o dowolnym stopniu skomplikowania. Produkujemy wyłącznie z najwyższej jakości skór naturalnych garbowanych roślinnie i chromowo, podlegających selekcji przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego.

Dla klientów planujących duże akcje promocyjne i eventy mamy w ofercie nisko budżetowe wyroby wykonane ze skór ekologicznych i materiałów syntetycznych o wysokich walorach estetycznych. Do wszystkich wyrobów proponujemy wykonanie tłoczenia logo lub personalizacji, co sprawia, że staje się on niezwykłą pamiątką.